Wizyta św. Mikołaja

6 grudnia naszą szkołę odwiedził św. Mikołaj, który w tym wyjątkowym dniu przyniósł całą górę prezentów dla dzieci. Szczególną uwagę mikołaj poświęcił najmłodszym uczniom naszej szkoły, którzy przygotowali dla niego powitalne przedstawienie. Po krótkiej części artystycznej mikołaj opowiedział dzieciom historię swojego życia a potem rozdawał prezenty.

Wszyscy byli zachwyceni jego obecnością i z niecierpliwością czekali kiedy Mikołaj zawoła ich po prezent. Nasi najmłodsi z pewnością zapamiętają, że warto być grzecznym przez cały rok.