XVI Festiwal Kultury Szkolnej - Andrzejki

29 listopada odbył się XVI Festiwal Kultury Szkolnej - Andrzejki. Już od 16 lat uczniowie naszej szkoły rywalizują ze sobą w konkurencjach artystycznych. Tematem tegorocznego festiwalu były lata 90-te ubiegłego wieku. W tym roku do rywalizacji przystąpili uczniowie klasy V-VIII i klasy III oddziałów gimnazjalnych. Uczestnicy rywalizowali ze sobą w 2 grupach. W tym roku każda klasa stanęła na podium. Był to wyjątkowy festiwal, ponieważ po raz ostatni brały w nim udział oddziały gimnazjalne opuszczające już naszą szkołę.

W tegorocznym festiwalu I miejsce w grupie młodszej zajęła klasa V a w grupie starszej klasa IIIB. Nagrody pieniężne ufundowała Rada Rodziców.