Żywa lekcja przyrody - jaszczurki.

23 listopada uczniowie z naszej szkoły miel;i przyjemność po raz kolejny uczestniczyć w żywej lekcji przyrody, podczas której mogli obejrzeć z bliska przedstawicieli gadów, czyli - jaszczurki, m. in. gekon, waran i padalec. To spotkanie z przyrodą na żywo okazało się bardzo interesujące a jego uczestnicy mieli możliwość zobaczyć np. przylgi na łapach gekona, poznać odpowiedź na pytanie, którym jaszczurkom odpada ogon i jak odróżnić węża od jaszczurek. Pod okiem właściciela mogliśmy zbliżyć się do omawianych zwierząt a najodważniejsi mogli niektóre z nich dotknąć.