II Gminny Konkurs Kaligraficzny - Klęczany

26 listopada czwórka uczniów naszej szkoły reprezentowała nas w II Gminnym Konkursie Kaligraficznym w Klęczanach. Naszą szkołę reprezentowali: Klaudia Ruchał (kl II), Maciej Smajdor (kl III), Konrad Jabłoński (kl IV) i Aleksandra Jurczak (kl V). Uczestnicy mieli za zadanie przepisać fragment wiersza i wykonać inicjał do wylosowanej litery. W kategorii klas II - III wyróżnienie otrzymała Klaudia Ruchała a w kartegorii klas IV-VI wyróżnienie otrzymała Aleksandra Jurczak.

tekst i zdjęcia R. Rogalska