Spotkanie z misjonarzem

21 listopada uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu misyjnym. Naszym gościem był ks. Stanisław Wojdak, wicedyrektor Wydziału Misyjnego Kurii Diecezjalnej w Tarnowie, były misjonarz Afryki Środkowej (RCA). Ks. Stanisław w bardzo ciekawy sposób przybliżył naszym uczniom trud pracy misyjnej i uświadomił jak wielką rolę odgrywają w misjach oni sami uczestnicząc co roku w kolędzie misyjnej. Uczestnicy spotkania obejrzeli krótki film o misjach w Afryce a na zakończenie nasz gość w intencji uczniów odmówił modlitwę i pobłogosławił wszystkim w języku Sango. Spotkanie zorganizowali wikariusze Parafii Chomranice, ks. Piotr Cichoń i ks. Adam Cieśla.