Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach: 700 - 1400

tel: +48 18 443 36 13

III Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej „Radosna Niepodległości”

13 listopada 2018 roku, w Szkole Podstawowej z Oddziałami Specjalnymi w Chełmcu, odbył się po raz trzeci Gminny Konkurs Piosenki Patriotycznej, który był swego rodzaju podsumowaniem obchodów 100 rocznicy odzyskania niepodległości. Stu pięćdziesięciu uczestników z trzynastu szkół Gminy Chełmiec wzięło udział w artystycznych zmaganiach. Uczniowie w każdej kategorii wiekowej wykonali po dwie pieśni o tematyce patriotycznej.

Z radością informujemy, że zarówno w kategorii Szkoła Podstawowa jak i w kategorii Gimnazjum uczennice naszej szkoły zajęły I miejsca.

tekst i zdjęcia R.Szkarłat

Wykonanie utworów oceniała komisja w składzie: mgr Grażyna Enzinger, dr Bożena Raszke, wykładowczynie z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu, mgr Marian Jurczak, emerytowany nauczyciel szkoły podstawowej w Chełmcu oraz radny gminy Chełmiec,  pan Andrzej  Tyrkiel.

A były to następujące uczennice: Weronika Respekta, Antonina Węglarz, Oliwia i Wiktoria Zięba, Aleksandra Jurczak, Gabriela Smajdor, Aleksandra Kotara, Olivia Kwiatkowska, Oliwia Pasiut i Apolonia Bugajska. A w grupie starszej: Julia Niemas, Weronika Mróz, Maria Panicz, Julia Stosur, Wiktoria Augustyn, Aleksandra Pawlik, Emilia Oleksy, Amelia Mamak i Weronika Klimek.

Nad przygotowaniem wokalnym zespołów oraz aranżacją muzyczną  utworów czuwała pani mgr Renata Szkarłat.

 

 

Przydatne linki:

 

Informacje kontaktowe:

Chomranice 12, 33-394 Klęczany
woj. małopolskie
tel: +48 18 443 36 13
email: zschomranice@chelmiec.pl
NIP: 734-29-80-809

© 2018 Szkoła Podstawowa w Chomranicach. Redakcja, projekt i administracja Michał Bednarek.

Materiały multimedialne, teksty i publikacje są własnością Szkoły Podstawowej w Chomranicach za wyjątkiem materiałów zewnętrznych do których podano źródła.
Kopiowanie i udostępnianie bez podania źródła zabronione.

Strona używa plików cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na te pliki opuść stronę.