Dzień nauczyciela

12 października odbył się Dzień Nauczyciela. Uczniowie naszej szkoły  z pomocą nauczycielek: I. Sasak i R. Szkarłat przygotowali uroczystą akademię. Uroczystość rozpoczęły występy artystyczne uczniów z klasy 2 i zespołu muzycznego "Wiolinki". Następnie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli życzenia wszystkim nauczycielom. Gościem szczególnym naszej uroczystości była p. Anna Smoleń, wieloletnia nauczycielka naszej szkoły, która w tym roku odeszła na zasłużoną emeryturę. Swoją wdzięczność dla P. Ani za wspaniałą pracę wyrazili: P. Dyrektor, Rada Rodziców, grono pedagogiczne i uczniowie. Po części oficjalnej uczniowie przedstawili skecz dla nauczycieli a na zakończenie z efektownym programem wystąpiła dla wszystkich grupa gimnastyczna, której zajęcia odbywają się w naszej szkole.