V Rajd Szkolny - Madynianka

9 października (wtorek) odbył się V rajd szkolny. W tym roku celem naszego rajdu była Madynianka, niewielki szczyt nieopodal Kąclowej. Tym razem wędrówkę podjęliśmy wszyscy razem udając się na wzgórze gdzie niespełna miesiąc temu stanął monumentalny krzyż upamiętniający 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Pod krzyżem przystanęliśmy na chwilę modlitwy i zadumy, wspominaliśmy naszego patrona św. Jana Pawła II i modliliśmy się za Polskę niepodległą. Następnie uczniowie rozwinęli ogromną, dwudziestometrową flagę Polski. Po części modlitewnej i happeningu z flagą przyszedł czas na chwilę relaksu na pobliskiej łące. Uczniowie, rodzice i nauczyciele integrowali się wspólnie przy grach i zabawach sportowych, muzyce i śpiewie.