Wycieczka nad morze.

W dniach od 12 do 16 czerwca uczniowie klas 5-7 Szkoły Podstawowej wraz z wychowawcami, p. J. Bukiewiec, p. I. Rolą-Szpyrką, p. S. Mrozem i księdzem D. Stolarzem udali się na północ Polski by zwiedzić Trójmiasto i Malbork. Uczestnicy wycieczki podczas kilkudniowego pobytu odwiedzili Sopot, Gdynię i Gdańsk a w drodze powrotnej zamek krzyżacki w Malborku. Uczniowie podziwiali między innymi zabytki starego miasta w Gdańsku, Port w Gdyni, spacerowali po molo w Sopocie i słynnym "Monciaku". Nie zabrakło też czasu na miłe chwile na plaży nad Morzem Bałtyckim.

Zdjęcia: S. Mróz

Więcej zdjęć zostanie dodane w przyszłym tygodniu.