Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca po raz ostatni przed wakacjami w naszej szkole zabrzmiał szkolny dzwonek. Po mszy św. w kościele parafialnym odbyła się krótka akademia na zakończenie roku szkolnego podczas której podsumowaliśmy muzycznie cały rok szkolny. Po części artystycznej podziękowania i życzenia udanych wakacji dla wszystkich zgromadzonych przekazała Pani Dyrektor. Następnie odbyło się wręczenie nagród i świadectw z wyróżnieniem. Uroczystość zakończyła się pożegnaniem księdza Dominika odchodzącego na nową parafię, któremu podziękowania i serdeczne życzenia złożyła Pani Dyrektor Ewa Damian, przewodnicząca Rady Rodziców Małgorzata Pacholarz i uczniowie naszej szkoły. Dziękujemy wszystkim za udany i pełen niezapomnianych wrażeń rok szkolny. Jednocześnie życzymy udanych i bezpiecznych wakacji, oraz dobrego wypoczynku.