Komers klas III Gimnazjum 2018

19 czerwca odbył się komers klas III Gimnazjum. Uroczystość pożegnania klas III rozpoczęła się w nietypowy sposób. Gimnazjaliści zaskoczyli wszystkich i wykonali wspólnie taniec ludowy przy akompaniamencie kapeli lachowskiej. Zaproszeni goście mieli przyjemność obejrzeć wspaniałą część artystyczną przygotowaną przez uczniów klas III wraz z wychowawcami. Trzecioklasiści w strojach ludowych pożegnali naszą szkołę na ludową nutę. Pożegnanie dla starszych kolegów przygotowali uczniowie klas II wraz z wychowawcami.  Po części artystycznej odbyła się ostatnia zabawa naszych absolwentów. Dziękujemy za wspaniałe pożegnanie i życzymy wielu sukcesów.