Dzień sportu 2018

7 czerwca naszej szkole odbył się kolejny Dzień Sportu Szkolnego. Uczniowie szkoły podstawowej i oddziałów gimnazjalnych rywalizowali w turnieju piłki nożnej ,turnieju piłki siatkowej, w konkurencjach zabawowo - lekkoatletycznych oraz rysowali plakaty na konkurs. Najmłodsi uczniowie rywalizowali ze sobą w konkurencjach sportowych na sali gimnastycznej po opieką wychowawców. Sponsorami nagród była Gmina Chełmiec i Pani Lucyna Burnagiel - właścicielka sklepu Groszek w Klęczanach oraz Rada Rodziców. Rodzice służyli ogromną pomocą w organizacji posiłku a na deser uczniowie otrzymali lody ufundowane przez p. Lucynę.