Spotkanie ze świadkiem historii.

30 maja odbyło się spotkanie z Sybiraczką p. Aleksandrą Potoczek. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach obchodów 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole. W krótkiej prelekcji skierowanej do młodzieży p. Aleksandra opowiedziała o trudach życia na Syberii i przeciwnościach losu z jakimi musieli zmagać się na co dzień nasi rodacy na zesłaniu. Swoją radością życia i zdolnościami recytatorskimi Pani Aleksandra wywarła ogromne wrażenie na słuchaczach. Opowieści o sybirakach poruszyły wszystkich zgromadzonych i wywołały wzruszenie.