Dzień Matki 2018

25 maja nasi najmłodsi uczniowie (klasy 0 - III) wraz z wychowawcami przygotowali dla swoich mam akademię. W tym roku to wyjątkowe święto przyjęło formę koncertu życzeń dla Mam. Wszyscy występowali z uśmiechem na twarzach wywołując wzruszenie swoich mam. W trakcie występów dzieciaki prezentowały wiersze, piosenki i tańce przygotowane na to wyjątkowe święto.

Wszystkie zaproszone mamy zostały ugoszczone słodkim poczęstunkiem a na zakończenie dzieciaki wręczyły swoim mamom własnoręcznie wykonane upominki.