Wiosenny spacer klas 0A i 0B

11 maja, korzystając z pięknej pogody, najmłodsi uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami P. Chmielowską i E. Krzyżak, wybrali się na wycieczkę pieszą do gospodarstwa hodowli danieli w Kłodnem. Ten dzień był okazją do wspólnego wypoczynku na świeżym powietrzu oraz obserwacji zwierząt. Każdy uczestnik wycieczki mógł karmić zwierzęta chlebem. Daniele chętnie przychodziły do nas i dosłownie "jadły nam z ręki". Z dużym zainteresowaniem oglądaliśmy z bliska te piękne i dostojne zwierzęta. Głównym celem wycieczki było poznanie atrakcji naszego regionu, umożliwienie dzieciom bezpośredniego kontaktu ze zwierzętami leśnymi. Mamy nadzieję, że ten wspólnie spędzony czas przyniósł wiele radości i dostarczył pozytywnych wrażeń.

Tekst i zdjęcia: P.Chmielowska