Akademia z okazji 3 Maja

7 maja w naszej szkole odbyła się akademia upamiętniająca rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczniowie oddziałów przedszkolnych, Szkoły Podstawowej i oddziałów gimnazjalnych wspólnie przygotowali tę uroczystość pod kierunkiem p. G. Ogorzałek, p. A. Smoleń oraz p. R. Szkarłat. Uczniowie prezentowali utwory muzyczne i wiersze upamiętniające rocznicę uchwalenia 3 maja 1791 roku  pierwszej w Europie a drugiej na świecie nowoczesnej konstytucji. Po zakończeniu części artystycznej p. Dyrektor wręczyła pamiątkowe dyplomy uczniom klas IV - VII biorącym udział w konkursie wiedzy o konstytucji.