Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach: 700 - 1400

tel: +48 18 443 36 13

I Szachowy Turniej klasyfikacyjny

24 lutego odbył się I Szachowy Turniej Klasyfikacyjny na V i IV kategorię. W turnieju zmagało się 60 uczestników w dwóch kategoriach wiekowych: Grupa A - "Rocznik 2005 i młodsi" i Grupa B - "Rocznik 2004 i starsi". Organizatorzy  turnieju: Szkoła Podstawowa w Chomranicach, Szkółka Szachowa w Roztoce i Szkółka Szachowa GOK Łacko zadbali o "szare komórki" szachistów i w trakcie przerwy można było zjeść przygotowane wcześniej bułki i napić się ciepłej herbaty. Patronat honorowy nad turniejem objął Wójt Gminy Chełmiec Bernard Stawiarski. Sędzią zawodów był Stanisław Gamoń. Rozgrywki odbywały się system szwajcarskim na dystansie 7 rund, 30 minut dla zawodnika.

Tekst: G.Jędrzejas, Zdjęcia: M.Bednarek

Zawodnicy, którzy zajęli miejsca 1-3 otrzymali pamiątkowe puchary, a za miejsca 4-6 otrzymali pamiątkowe medale. Restauracja "TEN-GO BABA" w Tęgoborzu ufundowała dla uczestników turnieju 15 bonów na zakup pizzy do realizacji w dowolnym terminie do kwietnia 2018r. (dziękujemy). Podczas turnieju duża grupa uczestników wypełniła wymogi do uzyskania IV i V kategorii szachowej. Uczniowie naszej szkoły, którzy uzyskali V kategorię to: Kacper Dutka i Kacper Wójcik w Grupie A oraz Miłosz Jabłoński w Grupie B. Miłosz Jabłoński zajął II miejsce w Grupie B, a Kacper Dutka V miejsce w Grupie A(gratulacje). Pamiątkowe puchary i medale wręczali zawodnikom wspólnie Wójt Gminy Chełmiec Bernard Stawiarski i dyrektor szkoły Ewa Damian.

miejsce

 Grupa A

miejsce

 Grupa B

I

Damian Basiaga (Łącko)

I

Grzegorz Jędrzejas (SP Chomranice)

II

Filip Włodarczyk (Limanowa)

II

Miłosz Jabłoński (SP Chomranice)

III

Szymon Gomółka (Stary Sącz)

III

Wojciech Kęska (KSz ZSPiP Słopnice)

 

Przydatne linki:

 

Informacje kontaktowe:

Chomranice 12, 33-394 Klęczany
woj. małopolskie
tel: +48 18 443 36 13
email: zschomranice@chelmiec.pl
NIP: 734-29-80-809

© 2018 Szkoła Podstawowa w Chomranicach. Redakcja, projekt i administracja Michał Bednarek.

Materiały multimedialne, teksty i publikacje są własnością Szkoły Podstawowej w Chomranicach za wyjątkiem materiałów zewnętrznych do których podano źródła.
Kopiowanie i udostępnianie bez podania źródła zabronione.

Strona używa plików cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na te pliki opuść stronę.