XXV Festiwalu Piosenki Harcerskiej i Turystycznej w Chełmcu

6 lutego trzecioklasiści z Szymonem i Oliwierem uczestniczyli w XXV Festiwalu Piosenki Harcerskiej i Turystycznej w Chełmcu. Organizatorem była Trzecia Nowosądecka Drużyna Starszoharcerska „Turyści”, działająca przy Szkole w Chełmcu. Tegorocznym motywem przewodnim było hasło „Na ludowo!”. Tym razem „Kolorowe nutki” nie konkurowały w śpiewaniu piosenek, a gościnnie zatańczyły suitę tańców ukraińskich. Grupa z naszej szkoły swoim gościnnym występem uświetniła jubileuszowy już 25 Festiwal "Tramp".

zdjęcia: K.Smajdor