Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach: 700 - 1400

tel: +48 18 443 36 13

IX Dzień Seniora w Szkole Podstawowej w Chomranicach

23 stycznia odbył się IX Dzień Seniora. W uroczystości wzięli udział seniorzy z Chomranic i pobliskich miejscowości. W tym roku zjawiło się liczne grono ponad 160 seniorów. W tym roku honorowymi gośćmi Dnia Seniora byli Wójt Gminy Chełmiec Bernard Stawiarski oraz Radny Gminy Chełmiec i Sołtys Chomranic Stanisław Kuzak, którym serdecznie dziękujemy, że swym przybyciem uświetnili nasze spotkanie. Uroczystość otwarła Pani dyrektor Ewa Damian. Następnie życzenia seniorom złożył osobiście Wójt Gminy Chełmiec. W imieniu ks. proboszcza parafii Chomranice Stanisława Pachowicza życzenia dla wszystkich seniorów przekazał ks. Adam Cieśla.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Chomranicach pod kierunkiem nauczycieli wychowawców przygotowali bogaty program artystyczny. Oprócz życzeń i wierszy dla seniorów przygotowanych przez klasy 0-III swoje talenty zaprezentowali laureaci Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek oraz Grupa kolędnicza z Turoniem, która odniosła sukcesy na Gminnym i Powiatowym przeglądzie kolędniczym. Po części artystycznej wszyscy seniorzy zostali zaproszeni na poczęstunek po którym, odbyła się zabawa taneczna. Przy muzyce na żywo seniorzy mogli bawić się i tańczyć do wieczora. Organizatorami tej uroczystości byli: Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Chomranicach. Środki finansowe na organizację uroczystości zapewniło Sołectwo Chomranice i Rada Rodziców.

Przydatne linki:

 

Informacje kontaktowe:

Chomranice 12, 33-394 Klęczany
woj. małopolskie
tel: +48 18 443 36 13
email: zschomranice@chelmiec.pl
NIP: 734-29-80-809

© 2018 Szkoła Podstawowa w Chomranicach. Redakcja, projekt i administracja Michał Bednarek.

Materiały multimedialne, teksty i publikacje są własnością Szkoły Podstawowej w Chomranicach za wyjątkiem materiałów zewnętrznych do których podano źródła.
Kopiowanie i udostępnianie bez podania źródła zabronione.

Strona używa plików cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na te pliki opuść stronę.