Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach: 700 - 1400

tel: +48 18 443 36 13

I Gminny Konkurs Bożonarodzeniowy - Krasne Potockie

Powoli wchodzimy w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. 13 grudnia gościliśmy w progach Szkoły Podstawowej w Krasnem Potockiem, gdzie odbywał się po raz pierwszy Gminny Konkurs Bożonarodzeniowy. Zadaniem dwuosobowych zespołów reprezentujących  szkoły podstawowe z terenu naszej gminy było wykonanie stroika, 2 bombek i ozdoby świątecznej z materiałów jakie zostały przygotowane przez organizatorów. Podczas 3 godzin pracy uczestnicy konkursu  wykazali się olbrzymią kreatywnością  i wykonali piękne ozdoby świąteczne. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy VII – Martyna Kalisz i Aleksandra Woźniak. Wszystkie  zespoły  wspaniale sobie radziły  a w nagrodę otrzymały  dyplomy i upominki.

tekst i zdjęcia: R.Szkarłat

Przydatne linki:

 

Informacje kontaktowe:

Chomranice 12, 33-394 Klęczany
woj. małopolskie
tel: +48 18 443 36 13
email: zschomranice@chelmiec.pl
NIP: 734-29-80-809

© 2018 Szkoła Podstawowa w Chomranicach. Redakcja, projekt i administracja Michał Bednarek.

Materiały multimedialne, teksty i publikacje są własnością Szkoły Podstawowej w Chomranicach za wyjątkiem materiałów zewnętrznych do których podano źródła.
Kopiowanie i udostępnianie bez podania źródła zabronione.

Strona używa plików cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na te pliki opuść stronę.