Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach: 700 - 1400

tel: +48 18 443 36 13

VII Mikołajkowy Integracyjny Turniej Warcabowy

6 grudnia 2017r. w Nowym Sączu w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym odbył się VII Mikołajkowy  Integracyjny Turniej Warcabowy zorganizowany pod patronatem Starosty Nowosądeckiego pana Marka Pławiaka. Oprócz wychowanków SOSW, w turnieju wzięły udział dzieci z zaproszonych szkół z terenu Nowego Sącza i okolic, także uczniowie naszej szkoły. Rozgrywki przeprowadzane były system szwajcarskim na dystansie 5 rund (punktacja: 1 pkt za zwycięstwo, 0,5 za remis, 0 za porażkę). IV miejsce indywidualnie zajął Dominik Gucwa, drużyna naszej szkoły zajęła I miejsce.

tekst i zdjęcia: G.Jędrzejas

Przydatne linki:

 

Informacje kontaktowe:

Chomranice 12, 33-394 Klęczany
woj. małopolskie
tel: +48 18 443 36 13
email: zschomranice@chelmiec.pl
NIP: 734-29-80-809

© 2018 Szkoła Podstawowa w Chomranicach. Redakcja, projekt i administracja Michał Bednarek.

Materiały multimedialne, teksty i publikacje są własnością Szkoły Podstawowej w Chomranicach za wyjątkiem materiałów zewnętrznych do których podano źródła.
Kopiowanie i udostępnianie bez podania źródła zabronione.

Strona używa plików cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na te pliki opuść stronę.