II Szachowy Turniej V Gmin - Łącko

2 grudnia 2017 r. w Łącku odbył się turniej szachowy w ramach "II Turnieju Szachowego V Gmin". Uczestniczyli w nim uczniowie naszej szkoły. Rozgrywki przeprowadzane były system szwajcarskim na dystansie 7 rund, 15 minut dla zawodnika. Ponieważ był to ostatni w tym roku turniej w ramach tej edycji, sumowane były wyniki końcowej klasyfikacji zawodników, a Wójt Gminy Łacko wręczał puchary i dyplomy. VI miejsce indywidualnie zdobył Szymon Wójcik. Wśród uczestników rozlosowywane były nagrody, nasi zawodnicy też mieli szczęście w losowaniu, trafiły się im kubki do herbaty, 5l sok z wyciskanych owoców i breloczki.

tekst i zdjęcia: G.Jędrzejas