Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach: 700 - 1400

tel: +48 18 443 36 13

I Otwarte Mistrzostwa Szachowe o Puchar Wójta Gminy Chełmiec

18 listopada w Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Chomranicach odbyły się I Otwarte Mistrzostwa Szachowe o Puchar Wójta Gminy Chełmiec. W mistrzostwach wzięło udział 150 zawodników z całej Polski, którzy wystartowali w 3 grupach(gr-A Rocznik 2007 i Młodsi, Gr-B rocznik 2001-2006 oraz Gr-D – Open). Turniej został rozegrany w szwajcarskim systemie rozgrywek na dystansie 7 rund, 15 minut dla zawodnika. Organizatorami turnieju byli: Szkoła Podstawowa w Chomranicach, Gminny Klub Sportowy Iskry Chełmiec, Wydział Sportu i Rekreacji Gminy Chełmiec. Główny patronat nad mistrzostwami objął Wójt Gminy Chełmiec Bernard Stawiarski. Prowadzeniem i organizacją turnieju zajęli się p. Grzegorz Jędrzejas i Witold Majerski a sędziował sędzia szachowy Stanisław Gamoń. Na finał konkursu przybyli: Wójt Bernard Stawiarski,  przewodniczący Komisji Oświaty Rady Gminy Chełmiec Andrzej Tyrkiel, przedstawiciele organizatorów i liczni goście. Wszystkich uczestników i gości serdecznie powitała Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Chomranicach Ewa Damian. Cenne nagrody i puchary wręczał osobiście Wójt Gminy Chełmiec.

Celem mistrzostw było promowanie gry w szachy wśród dzieci, młodzieży oraz dorosłych na terenie Gminy Chełmiec, podniesienie poziomu gry, rozwój intelektualny dzieci i młodzieży popularyzacja szachów, rozwijanie zainteresowań szachowych wymiana doświadczeń, doskonalenie umiejętności gry w szachy i promocja Gminy Chełmiec.

Wyniki i szczegółowe informacje na temat turnieju znajdują się na www.chessarbiter.com

Przydatne linki:

 

Informacje kontaktowe:

Chomranice 12, 33-394 Klęczany
woj. małopolskie
tel: +48 18 443 36 13
email: zschomranice@chelmiec.pl
NIP: 734-29-80-809

© 2018 Szkoła Podstawowa w Chomranicach. Redakcja, projekt i administracja Michał Bednarek.

Materiały multimedialne, teksty i publikacje są własnością Szkoły Podstawowej w Chomranicach za wyjątkiem materiałów zewnętrznych do których podano źródła.
Kopiowanie i udostępnianie bez podania źródła zabronione.

Strona używa plików cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na te pliki opuść stronę.