Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach: 700 - 1400

tel: +48 18 443 36 13

Spotkanie autorskie z Magdaleną Zarębską

19 września w naszej szkole odbyło się spotkanie z autorką książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych Magdaleną Zarębską. Spotkanie zostało zorganizowane przez Powiatową i Miejsko - Gminną Bibliotekę Publiczną im. Wiktora Bazielicha w Starym Sączu w ramach projektu "Poznaj żywego pisarza" we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Chełmcu i nauczycielami naszej szkoły. Pisarka spotkała się z najmłodszymi czytelnikami z naszej szkoły. Wszyscy z zaciekawieniem słuchali opowieści o książkach i o największej pasji naszej autorki jaką są konie. W trakcie spotkania odbyło się wiele konkursów w których uczestnicy zdobywali pamiątkowe gadżety. Po spotkaniu dzieci mogły zakupić książkę z autografem naszego gościa. Książki Pani Magdaleny zakupiliśmy również do biblioteki szkolnej. Serdecznie zapraszamy do wypożyczania.

Przydatne linki:

 

Informacje kontaktowe:

Chomranice 12, 33-394 Klęczany
woj. małopolskie
tel: +48 18 443 36 13
email: zschomranice@chelmiec.pl
NIP: 734-29-80-809

© 2018 Szkoła Podstawowa w Chomranicach. Redakcja, projekt i administracja Michał Bednarek.

Materiały multimedialne, teksty i publikacje są własnością Szkoły Podstawowej w Chomranicach za wyjątkiem materiałów zewnętrznych do których podano źródła.
Kopiowanie i udostępnianie bez podania źródła zabronione.

Strona używa plików cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na te pliki opuść stronę.