Spotkanie autorskie z Magdaleną Zarębską

19 września w naszej szkole odbyło się spotkanie z autorką książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych Magdaleną Zarębską. Spotkanie zostało zorganizowane przez Powiatową i Miejsko - Gminną Bibliotekę Publiczną im. Wiktora Bazielicha w Starym Sączu w ramach projektu "Poznaj żywego pisarza" we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Chełmcu i nauczycielami naszej szkoły. Pisarka spotkała się z najmłodszymi czytelnikami z naszej szkoły. Wszyscy z zaciekawieniem słuchali opowieści o książkach i o największej pasji naszej autorki jaką są konie. W trakcie spotkania odbyło się wiele konkursów w których uczestnicy zdobywali pamiątkowe gadżety. Po spotkaniu dzieci mogły zakupić książkę z autografem naszego gościa. Książki Pani Magdaleny zakupiliśmy również do biblioteki szkolnej. Serdecznie zapraszamy do wypożyczania.

© 2017 Szkoła Podstawowa w Chomranicach. Projekt i administracja MB.