Gminny Konkurs Literacko-Fotograficzny

Dnia 19 czerwca 2017r. w Szkole Podstawowej w Marcinkowicach odbyło się podsumowanie Gminnego Konkursu Literacko-Fotograficznego „Piękno i historia mojej Małej Ojczyzny”. Była to już II edycja cyklicznego konkursu. W tym roku zadanie konkursowe polegało na sfotografowaniu i opisaniu miejsca ciekawego i pięknego pod względem przyrodniczym, dlatego hasło przewodnie brzmiało: „Urokliwe zakątki przyrodnicze mojej miejscowości”. Po raz drugi wzięliśmy udział w tym pięknym konkursie a w tym roku nasza uczennica Ania Leśniak zdobyła wyróżnienie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wręczenia nagród i konkursowych fotografii naszej laureatki.

Zespół Szkół w Chomranicach
    Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. św. Jana Pawła II

© 2017 Zespół Szkół w Chomranicach. Projekt i administracja MB.