Dzień Sportu 2017

6 czerwca naszej szkole odbył się Dzień Sportu Szkolnego. Uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum rywalizowali w Turnieju Piłki Nożnej , w konkurencjach zabawowo- lekkoatletycznych oraz rysowali plakaty na konkurs ,,Na skrzydłach przyjaźni”. Sponsorami nagród była Gmina Chełmiec, Minister Finansów Pan Wiesław Janczyk, Pani Lucyna Burnagiel - właścicielka sklepu Groszek w Klęczanach oraz  Rada Rodziców. Rodzice służyli ogromną pomocą w organizacji posiłku a na deser uczniowie otrzymali lody ufundowane przez p. Lucynę. Wielką atrakcją był pokaz ratownictwa wodnego w wykonaniu ratowników WOPR-u. Uczniowie zadawali mnóstwo pytań, mogli zobaczyć z bliska i dotknąć sprzętu ratowniczego, zrobić sobie zdjęcie na tle łodzi ratowniczych, kół, lin i innych ciekawych przyrządów.

Zespół Szkół w Chomranicach
    Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. św. Jana Pawła II

© 2017 Zespół Szkół w Chomranicach. Projekt i administracja MB.