Pasowanie na czytelnika.

19 maja odbyło się "Pasowanie na czytelnika" uczniów klasy I Szkoły Podstawowej. Uczniowie odbyli wycieczkę po bibliotece dowiadując się jak dbać o książki i gdzie szukać informacji na wybrane tematy. Następnie wraz z bibliotekarzem dzieci rozwiązały krótkie testy i zagadki sprawdzające ich znajomość z najpopularniejszych baśni i bajek. Na koniec wspólnej zabawy dzieci rozwiązały mega krzyżówkę której hasło było hasłem przewodnim naszego pasowania. Uroczystość zakończyliśmy uroczystym pasowaniem, złożeniem przysięgi i wręczeniem pamiątkowych dyplomów oraz próśb książek. Wychodząc z biblioteki każdy zabrał ze sobą nowo wypożyczoną książkę.

Zespół Szkół w Chomranicach
    Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. św. Jana Pawła II

© 2017 Zespół Szkół w Chomranicach. Projekt i administracja MB.