Szkolny Konkurs Ekologiczny

10 maja odbyła się uroczystość wręczania nagród w Szkolnym Konkursie Ekologicznym w 5 kategoriach: przedszkole – „Co można zrobić z rolki po papierze toaletowym?”, Szkoła Podstawowa I-III – „Zwierzak z plastiku”, Szkoła Podstawowa IV-VI –„ Komiks o recyclingu”, Gimnazjum – „Modny strój z odpadów” oraz  ulotka/broszura informacyjna o szkodliwości spalania odpadów w piecach domowych. W konkursie wzięło udział 200 uczniów.  W trakcie uroczystości odbyła się prezentacja prac konkursowych i pokaz mody ekologicznej. Swoją autorską piosenkę ekologiczną zaprezentowała Gabriela Chybińska.
Sponsorem nagród w konkursie była firma AVR sp. z o.o. z Krakowa, która ufundowała nagrody dla 80 wyróżnionych. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: przedstawiciel firmy AVR z Krakowa Marcin Żurek, Agnieszka Machowska – kierownik Wydziału Budownictwa, Geodezji i Ochrony Środowiska w Gminie Chełmiec , Małgorzata Pacholarz – przewodnicząca Rady Rodziców. Organizatorami konkursu były  p. I. Sasak i p. E. Jędrzejas. Serdeczne podziękowania dla firmy AVR sp. z o.o. z Krakowa, która ufundowała nagrody oraz dla wszystkich uczestników za zaangażowanie.

© 2017 Szkoła Podstawowa w Chomranicach. Projekt i administracja MB.