Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godzinach: 700 - 1400

tel: +48 18 443 36 13

Szkolny Konkurs Ekologiczny

10 maja odbyła się uroczystość wręczania nagród w Szkolnym Konkursie Ekologicznym w 5 kategoriach: przedszkole – „Co można zrobić z rolki po papierze toaletowym?”, Szkoła Podstawowa I-III – „Zwierzak z plastiku”, Szkoła Podstawowa IV-VI –„ Komiks o recyclingu”, Gimnazjum – „Modny strój z odpadów” oraz  ulotka/broszura informacyjna o szkodliwości spalania odpadów w piecach domowych. W konkursie wzięło udział 200 uczniów.  W trakcie uroczystości odbyła się prezentacja prac konkursowych i pokaz mody ekologicznej. Swoją autorską piosenkę ekologiczną zaprezentowała Gabriela Chybińska.
Sponsorem nagród w konkursie była firma AVR sp. z o.o. z Krakowa, która ufundowała nagrody dla 80 wyróżnionych. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: przedstawiciel firmy AVR z Krakowa Marcin Żurek, Agnieszka Machowska – kierownik Wydziału Budownictwa, Geodezji i Ochrony Środowiska w Gminie Chełmiec , Małgorzata Pacholarz – przewodnicząca Rady Rodziców. Organizatorami konkursu były  p. I. Sasak i p. E. Jędrzejas. Serdeczne podziękowania dla firmy AVR sp. z o.o. z Krakowa, która ufundowała nagrody oraz dla wszystkich uczestników za zaangażowanie.

Przydatne linki:

 

Informacje kontaktowe:

Chomranice 12, 33-394 Klęczany
woj. małopolskie
tel: +48 18 443 36 13
email: zschomranice@chelmiec.pl
NIP: 734-29-80-809

© 2018 Szkoła Podstawowa w Chomranicach. Redakcja, projekt i administracja Michał Bednarek.

Materiały multimedialne, teksty i publikacje są własnością Szkoły Podstawowej w Chomranicach za wyjątkiem materiałów zewnętrznych do których podano źródła.
Kopiowanie i udostępnianie bez podania źródła zabronione.

Strona używa plików cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na te pliki opuść stronę.