Wiosna artystyczna 2017

21 marca odbyła się w naszej szkole "Wiosna Artystyczna". Na kolejnym już przeglądzie młodych talentów ze Szkoły Podstawowej zaprezentowali się przedstawiciele wszystkich klas SP i Oddziałów Przedszkolnych.

Nasi uczniowie prezentowali swoje talenty wokalne i instrumentalne. Oglądaliśmy występy grup tanecznych i przedstawienia a pozostali uczniowie witali wiosnę wierszami o tematyce wiosennej. Tematem przewodnim festiwalu była piosenka "Maszeruje Wiosna" w rytm której cała szkoła maszerowała witając wiosnę. Organizatorem festiwalu był Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej a fundatorem słodkich upominków dla uczestników była Rada Rodziców i anonimowy fundator.

Zespół Szkół w Chomranicach
    Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. św. Jana Pawła II

© 2017 Zespół Szkół w Chomranicach. Projekt i administracja MB.